RSS odběr novinek
Profil xichty.cz na Facebooku

Po 17.10.11 - udg

BLESKOVKA

TEXT

UDG představí fanouškům nový klip a dokument a vyráží na turné Cirkus Live 2011

Po zcela nabité festivalové sezóně a  úspěšném  t-music back to school tuné představují UDG své podzimní plány:  vyráží na samostatné turné k podpoře aktuálního DVD Cirkus Live!, na které je doprovodí pražská klubovka Broumband.  „ Při přípravě šnůry jsme se soustředili na to, abychom zavítali do míst, kde jsme delší dobu nehráli. Je tam i pár úplných neznámých. Na těchto místech bychom rádi propagovali naše nové dévédéčko. “ komentuje přípravu turné kapelník Jugi. 

Aktuálně představují UDG pro své příznivce další dvě novinky. První z nich je dokument, který vznikal v průběhu roku 2011 a ukazuje zajímavosti ze zákulisí kapely. „ Studenti  vyšší odborné školy filmové Zlín Lukáš Dostál a David Bělica se spolu s kameramanem Martinem Křižkou pustili z vlastní iniciativy do náročného projektu a točili nás v různý čas na různých místech v průběhu tohoto roku. Myslíme, že fanoušci uvidí, co dosud neviděli“  dodává tajemně frontman Petr Vrzák.

Zároveň se chystá premiéra v pořadí druhého živého videoklipu opět z cirkusového šapitó tentokrát na koncertní vypalovačku „Nad Letnou“. UDG tak chtějí lidem dát co nejvíce ochutnávek ze svého DVD.

UDG 2010 – Cirkus Live! Tour 2011

special guest:  Broumband

27. 10.  Kladno – Kulturní dům
11. 11.  Liberec – Vlak
12. 11.  Jilemnice – Továrna
16. 11.  Mladá Boleslav – Kulturní dům
18. 11.  Letohrad – Distance11
19. 11.  Vyškov – B-29
5. 11.  Jindřichův Hradec – KC Jitka
2. 12.  Hořovice – Labe
3.12.   Staňkov – Kulturní dům
9.12.   Písek – Divadlo pod Čarou
10. 12.  Ústí nad Labem – Doma
16. 12.   Herálec – Kulturní dům
17. 12.  Vysoké Mýto – M-klub

Linky:
www.udg.cz
http://bandzone.cz/udg

VÍCE...

Další souhrnné informace ke kapele se dozvíte na profilu: udg

Oblíbené kapely